Yükleniyor...
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı

Kartınız % 100 Güvence Altında

                                             PARANIZ VE KREDİ KARTLARINIZ %100 GÜVENCE ALTINDA

          Siz değerli müşterilerimizin güvenliğine çok önem vermekteyiz. Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Firmamız, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine Firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinli veya izinsiz erişemez. Bu çerçevede en son güvenlik teknolojisi olan 3D Secure ve SSL metotlarını kullanmaktadır. 3D Secure  ve SSL ile daha detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

           Mağazamızdan ayrılırken mutlaka üye işlemleri altındaki Güvenli Çıkışı tıkladıktan sonra terk edin. Güvenli çıkış yapmadan aynı pencerede başka sayfa görüntülemeyin.

           Elektronik Ticaret, ürün, hizmet ya da bilginin satılması ve satın alınması sürecini kapsayan ticari işlemlerin internet üzerinden gerçekleştirilmesidir. İnternet gibi herkese açık a ortamlarında dolaşan hassas bilgilerin, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için her ödeme sisteminin, güvenlikle ilgili olarak yerine getirmesi gereken bazı zorunluluklar vardır. 

3D Secure ( Ödeme Sistemi )İnternet üzerinde gerçekleştirilen alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacı ile Visa ve Mastercard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.
Bu sistemde kullanıcı, ödeme işlemi sırasında kart sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek, kredi kartına ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirir. Bu sayede, kart numarası biliniyor olsa bile şifre bilgisi yalnızca kart sahibi tarafından bilindiği için elektronik güvenlik sağlanmış olmaktadır. 
3D Secure sistemi ile ödeme yapmak için herhangi bir ek ücret ödenmesi gerekmemektedir.
3D Secure sistemi hakkında detaylı bilgi için Garanti bankası UGP (3D Secure) sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SSL (Secure Sockets Layer) ( Ödeme Sistemi )
SSL, Secure Sockets Layer'in baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kullandığınız browser ile bağlı olduğunuz sitenin web server’ı arasında güvenlikli bilgi alışverişini sağlayan bir yöntemdir. Bir web sitesinde dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız zaman, yaptığınız işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı vardır. Giriş yaptığınız kişisel bilgilerinize, kredi kartı numaranıza ve sizin için önemli ve gizli kalması gereken diğer bilgilere, teknolojik açıdan son derece gelişkin olanaklara sahip diğer kullanıcılar tarafından ulaşılması ve bunların isteğiniz dışında kullanılması olanaksız değildir. Sitemizde de bulunan SSL güvenlik sistemi, bu tür istenmeyen durumları önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler, çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir. Girdiğiniz bilgiler önce şifrelenmiş ve diğer kişiler tarafından okunması imkansız bir bilgiye dönüştürülür. Bu bilgi ancak diğer uçtaki web server tarafından çözülüp anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Bu yetki uluslararası güvence altındadır. SSL özel ve kamusal kullanım için anahtarlar içeren patentli bir algoritma kullanır. Server browser'a onun mesajları şifrelemesini sağlayan kendi kamusal anahtarını gönderir. Burada en ilginç nokta ise, bu kamusal anahtarın şifrelemekte kullanılmasına rağmen, bu şifreleri çözememesidir. Sadece server'daki özel anahtar şifre çözme işlemini gerçekleştirme yetkisine sahiptir. Bu arada, browser da bu bilgiler için farklı doğrultulara giden kendi özel/kamusal anahtarını yaratır. SSL güvenlik alanının bu özellikleri sayesinde, herhangi bir kimse kamusal anahtara ulaşsa ya da bir şekilde işleme "sızma" şansını yakalamış olsa bile, asla şifreyi çözerek doğru bilgilere ulaşamayacaktır. SSL güvenlik alanı sayesinde, girmiş olduğunuz sitenin "gerçekten girmek istediğiniz site" olduğundan da emin olabilirsiniz. Bir üçüncü kişi, girmek istediğiniz sitenin özel anahtarına bir şekilde ulaşmış ve yanlış bir kamusal anahtar üzerinden siteye erişim çabalarını yönlendirmiş olabilir. SSL, web sörfçülerinin ve sitelerinin kimliklerini tescil etmek gibi bir işleve de sahiptir. Sonuç olarak SSL kullanan bir sitede verilerin güvenli bir şekilde aktarıldığından tamamıyla emin olabilirsiniz. 

Kişisel Bilgilerin Güvenliği Hakkında www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret eposta adresiniz, adınız, ev ya da iş adresiniz veya telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi kayıt anında veya servis kullanımlarında gerektiğinde isteyebilir.  www.bayanicgiyimci.com  Elektronik Ticaret kişisel bilgiler dışında paylaşımlı bilgilerinizi de bildirmenizi isteyebilir ( posta kodu, yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi)Ayrıca   www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP Adresiniz, Tarayıcı Türü, Alan adları ve Web Sitesine Erişim Zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç   www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak,  www.bayanicgiyimci.com Bilişim sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır.

Önemli Uyarı;  Lütfen şahsi bilgilerinizi  www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret tarafından sunulan özel mesajlaşma alanlarında güvenmediğiniz kişilerle paylaşmayın. Unutmayın bu bilgiler başka kullanıcılar tarafından ele geçirilebilir ve sizin zararınıza kullanılabilir. www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret çevrimiçi mesajlaşmalarınızı kontrol etmemektedir.

  www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret ziyaret ettiğiniz web sitelerindeki Gizlilik ve Güvenlik İlkelerini okumanızı önerir. Böylece kişisel bilgilerinizin güvenli bir ortamda saklanıp saklanmadığını öğrenebilirsiniz. www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaretin sitesi   www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret dışında yayınlanan Gizlilik ve Güvenlik ilkeleri veya diğer açıklamalardan sorumlu değildir. 

          Kişisel Bilgilerin Kullanımı Hakkında www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret kişisel bilgilerinizi istekte bulunduğunuz veya satın aldığınız hizmetleri sunabilmek ve  www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret sitesinin bu servislere erişiminizi sağlayacak şekilde programlanmasını sağlamak amacıyla kullanır.  www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret, kimlik bilgilerinizi satın alma, aboneliklerden ve kampanyalardan yararlanma aşamalarında yüksek güvenliği sağlamak amacıyla kullanır. www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret sizinle anketler aracılığı ile bağlantı kurabilir ve sunulan ya da sunulacak hizmetler hakkında görüşlerinizi isteyebilir.

 www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret üye ya da müşteri listesini üçüncü şahıs ya da kurumlara satmaz, kiralamaz ya da devretmez.  www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret zaman zaman iş-partnerleri aracılığı ile sizinle bağlantı kurabilir ve ilginizi çekebilecek çeşitli servis tekliflerinde bulunabilir. Bu tür durumlarda kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara transfer edilmez. www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret güvenilen partnerleri ile istatistiksel analiz, telekomünikasyon, müşteri hizmetleri, posta veya kargo servisleri gibi alanlarda işbirliği yapabilir. Üçüncü şahıs ve kurumların bu servislerin gerçekleştirilmesi amacı dışında bilgilerinizi kullanması yasaklanmıştır. www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret iş-partnerleri kişisel bilgilerinizin güvenliğinden sorumludur.

 www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret, apaçık izniniz olmadan şahsınızla ilgili ırk, din, politika gibi konuların sitesinde yer almasına izin vermez.

 www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret, web sitesi tarafından sunulan hizmetlerin popülerliğini tespit etmek amacıyla ziyaret ettiğiniz sayfaları izleyebilir. Bu veri reklam-partnerlerinin siteye vereceği reklamlarda kullanılacağı içeriği belirlemesine yardımcı olmak amacıyla kullanılabilir.

 www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret, Web sitesinde sizi uyarmaksızın kişisel bilgilerinizi kesinlikle yayınlamaz. Ancak, yasal durumlarda veya bu bilginin yayınlanmasının uygun olacağına inandığımızda bu işlem gerçekleştirilir: (a)  www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret tarafından sunulan servislerin yasadışı kullanımı; (b)   www.bayanicgiyimci.com Elektronik Ticaret sitesinin haklarının savunulması; ve, (c) .  www.bayanicgiyimci.comTicaret kullanıcılarının güvenliğini tehdit edecek unsurlarda.

Önemli: Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. www.bayanicgiyimci.com , e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.Üyelerimizin-Müşterilerimizin  www.bayanicgiyimci.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre  www.bayanicgiyimci.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluş ları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler  www.bayanicgiyimci.com ticaret firması tarafından görülmez ve kaydedilmez).
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Çakırağa inşaat ticaret firması - Grup Şirketleri ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Çakırağa inşaat ticaret firması ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 •  www.bayanicgiyimci.com üyeliğinden ayrılmak için  www.bayanicgiyimci.com’nun gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Çakırağa inşaat ticaret sorumlu değildir.
 • Müşteri tarafından siparişlerin firmamıza yapılmasını takiben en geç 10 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mücbir nedenle malın müşteriye teslim edilememesi halinde müşteri bir başka malı talep veya paranın hesabına iadesini isteyebilir.
 • Müşteri internet sitemizde belirtilen kargolardan birini seçebilir. Seçmediği takdirde malı en kısa sürede teslim edebilecek firma tarafımızdan seçilerek mal müşteriye teslim edilmek üzere kargoya verilir. Malın teslimi anında müşteri teslimi yapan kargo firması huzurunda koliyi açarak hasar kontrolünü ve herhangi bir eksiklik olup olmadığını kontrol ettikten sonra teslimatı kabul eder.
 • Gönderilen mal hasarlı ya da siparişte belirtilen mal değilse mal teslim alınmayıp aynen iade edilir. Bu takdirde iadenin firmamıza ulaşmasını takiben malın yenisi yeniden müşteriye gitmek üzere en geç 5 iş günü içinde kargoya verilir. Ancak malın değişimini istemeyip bedelin iadesi istendiğinde firmamız mal için ödenen ücreti 30 gün sonra ödemenin yapıldığı kart hesabına iade edilir.
 • Müşteri, mal kargoya teslim edilmeden önce siparişini aynı malın daha üst bir modelini talep ederek değiştirmek isteyebilir. Bu takdirde firmamız yetkilileri ile iletişime geçerek talepte bulunur. Firmamızca talebin karşılana bilirliği mümkün olduğu takdirde talebin kabul edildiği müşteriye bildirilebilir. İş bu bildirimi takiben firmamızca belirtilen aradaki farkı aynı gün içinde firmamız hesabına yatırdığı takdirde bir üst modeli gönderilebilir. Ancak havale aynı gün firmamız hesabına geçmediği takdirde ya da bir üst model tedarik edilemediği takdirde firmamız istenilen yeni malı göndermek yükümlülüğünde olmayıp farkı müşterinin kart hesabına iade eder.
 • Firmamıza yapılacak her tür para havalesi, ve firmamızca yapılacak iade masrafları ve kargo masrafları müşteriye aittir.
 • Taraflar arasında doğabilecek itilaflarda öncelikle bu sözleşme hükümleri firmamıza ait hesap kayıtları, iletişim kayıtları firmamızda saklanmakta olan iletişim kayıtları esastır. Taraflar bu esasta kayıtlı delilleri münhasır delil olarak kabul ederler, Başka delil ileri sürmeyecektir.
 • İş bu sözleşme nedeni ile doğacak itilaflarda İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri kesin yetkilidir.
 • Müşteri işbu sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt ederek sipariş vermiştir. Sipariş, işbu sözleşmenin imzalanması hükmündedir.

 www.bayanicgiyimci.com sitesine üyelik/alışverişim sırasında vermiş olduğum iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgilerin üyelik/satış işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, keza muhtelif ürün/hizmetlerin Çakırağa inşaat ve ticaret ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından tarafıma verilebilmesi/satımı ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınmasına, siteniz - Çakırağa inşaat ve ticaret ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanmasına, işlenmesine, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılmasına ve kullanımına muvafakat ediyor ve kabul ediyorum.

 • Firmamıza ait işbu alışveriş sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Çakırağa İnşaat Ticaret ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Çakırağa İnşaat Ticaret’e aittir.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda
 • TEL: 0542 223 73 57
 • TEL: 0532 170 69 38
 • Mail : seksshoplar@gmail.com

 •  numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan veya www.bayanicgiyimci.com eposta adresinden 

  Mail : seksshoplar@gmail.com  mail yoluyla 

 • danışabilirsiniz.      
 • Ürünlerimiz avrupadan ital ve kalitelidir. Çakırağa gurup güvencesindedir.

  SİPARİŞ İLETİŞİM : 0532 170 69 38  -  0542 223 73 57

  Mail : seksshoplar@gmail.com

  Şişli - İstanbul          
Tel: 0532 170 69 38
E-Mail: seksshoplar@gmail.com
Bizi Arayanız


Erotik ve Sex shop Ürünlerin Satışı Bu Sitede Yapılmaktadır. En Güvenli Alışveriş Mağazası Erotik Pazarı dır. Yasal uyarılar gereğince 18 Yaşından Küçüklerin Erotik pazarı Sitemizden Alışveriş Yapmaları kesinlikle yasaktır.
banka sitemap rss