Yükleniyor...
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı
erotik pazarı

Ürün Garantisi / Teslimat

       SATIN ALTIĞIMIZ ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VARMI?     Elbette var, 

1-) ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VE GİZLİLİĞİ ÖNEMLİDİR. SİZE GÖNDERECEGİMİZ ÜRÜNLERİN İÇERİSİNDE Kİ ÜRÜNLER KARGO FİRMALARI DAHİ VE BU FİRMALARDAKİ ÇALIŞANLAR DAHİ BİLMEZLER. VE

NERDEN ALDIĞINIZI, FİRMA İSMİ KESİNLİKLE GEÇMEZ. NE BANKA NEDE KARGO GÖREVLİSİ ÜRÜNÜN İÇERİĞİNİ NE

ALDIĞINIZI BİLMEZ. FİRMA İSMİ EROTİK PAZARİ OLARAK GEÇMEZ BAŞKA BİR FİRMA OLAN ALİSVERİS BİTMESİN FİRMASI

GÖRÜNÜR İÇİNİZ RAHAT OLSUN.   :)  MÜŞTERİLERİMİZİN GİZLİLİĞİ FİRMA PRENSİBİMİZDİR. BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

VE KREDİ KARTLARINIZIN EKSTRELERİNDE FİRMA İSMİ KESİNLİKLE GEÇMEZ. NE BANKA NEDE KARGO GÖREVLİSİ NE ALDIĞINIZI BİLMEZ FİRMA İSMİ EROTİK PAZARİ OLARAK KESİNLİKLE GEÇMEZ,İÇİNİZ RAHAT OLSUN.   :) 

www.bayanicgiyimci.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar tüm sorumluluk, www.bayanicgiyimci.com Ticaret'e aittir.Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

         ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ    www.bayanicgiyimci.com dan yaptığınız alışveriş sırasında seçtiğiniz ürünleri sakladığınız bölümdür. Alınan ürünlere ve ödemelere ilişkin tüm bilgiler ödeme aşamasında topluca değerlendirilmek üzere buraya kaydedilir. Alışveriş arabanızı herhangi bir süpermarketten tanıdığınız geleneksel alışveriş arabasına benzetebilirsiniz. 

         TESLİMAT ESASINDA ÜRÜNLERİMİ KONTROL ETMELİMİYİM?        Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının tam olarak görevini yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

         ÜRÜN İADESİ HANGİ ŞARTLARDA OLUR       Ürün teslim tarihinden itibaren ilk 7 (yedi) gün içinde belirli koşullarda ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Bunun için ürünü, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak göndermelisiniz. Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Orijinal ambalaj yada üründe herhangi bir çizik, hasar, bant-etiket, kutu içeriğinde eksik v.s. problemler varsa iade kabul edilmez.

     Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Havale iadeleri 3 (iki) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri ise 3 (iki) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Ürünlerimiz avrupadan ital ve kalitelidir. Çakırağa gurup güvencesindedir.

SİPARİŞ İLETİŞİM : 0532 170 69 38  -  0542 223 73 57

Mail : seksshoplar@gmail.com

Şişli - İstanbul

Tel: 0532 170 69 38
E-Mail: seksshoplar@gmail.com
Bizi Arayanız


Erotik ve Sex shop Ürünlerin Satışı Bu Sitede Yapılmaktadır. En Güvenli Alışveriş Mağazası Erotik Pazarı dır. Yasal uyarılar gereğince 18 Yaşından Küçüklerin Erotik pazarı Sitemizden Alışveriş Yapmaları kesinlikle yasaktır.
banka sitemap rss